Klauzula prawna

Klauzula odpowiedzialności za wykorzystanie treści umieszczonych w obrębie portalu

Wszystkie treści, które zostały zamieszczone na stronie waga-lekka.pl są rozpowszechnione z dobrymi intencjami i dedykowane są dla osób, które chcą poszerzyć nabytą wiedzę.

Dokładamy wszelkich starań, aby wartości niesione przez artykuły zamieszczone w obrębie naszego portalu cechowały się najwyższą wartością merytoryczną popartą badaniami ze znanych i szanowanych instytucji naukowych i medycznych z całego świata. Merytoryka i opisane doświadczenia w obrębie portalu waga-lekka.pl są jednak finalnie wynikiem subiektywnej oceny, wiedzy i doświadczenia redaktora, dlatego informacje zamieszczone na stronie waga-lekka.pl nie mogą być interpretowane jako profesjonalna porada lekarska lub konsultacja dietetyczna.

Wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia oraz specjalistyczne pytania zawsze należy obligatoryjnie skonsultować ze specjalistą przed wdrożeniem lub wypróbowaniem jakichkolwiek nowych preparatów czy metod chudnięcia. 

Portal waga-lekka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania z informacji zamieszczonych na stronie. 

Nota prawna dotycząca praw autorskich i ochrony intelektualnej

Informacje umieszczone w obrębie witryny waga-lekka.pl podlegają polskim przepisom i aktom prawnym dotyczącym prawa autorskiego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 

Właściciel strony nie wyraża zgody na nieautoryzowane kopiowanie, udostępnianie oraz publikowanie treści umieszczonych w obrębie witryny. Każdorazowe cytowanie naruszające powyższe przepisy powinno zostać skonsultowane z redakcją strony oraz okraszone linkiem do miejsca źródłowego.


Trafiłeś tutaj przez przypadek?

Trafiłeś tutaj przez przypadek i zastanawiasz się co to za nudne rzeczy? Ruszamy Ci z pomocą!

Bezpieczną (i na pewno dużo ciekawszą) przystań znajdziesz w poniższym artykule (wystarczy kliknąć w grafikę):

Jak schudnąć 20 kg - 10 kroków potwierdzonych naukowo